Pomyśl o sobie.

O swoich pragnieniach, wewnętrznej harmonii i sygnałach, które daje Ci Twoje ciało. Pozwól sobie na relaks i wyciszenie, dzięki któremu osiągniesz wewnętrzną równowagę.

Zapraszam Cię na ceremonię dźwięków, podczas której doświadczysz kojącej wibracji mis tybetańskich, gongu i dzwoneczków. To doświadczenie na wielu poziomach. Dzięki niemu usuniesz napięcia i blokady ze swojego ciała, odczujesz spokój i uwolnisz nagromadzony stres i lęk.

Subtelne drgania przenikają ciało masując każdą jego komórkę. Pozwalając sobie na wejście w stan głębokiego relaksu odczujesz lekkość i wewnętrzny spokój.

Wsłuchaj się w siebie i poczuj…

Ceremonię najlepiej doświadczyć na leżąco. Dla własnego komfortu ubierz się wygodnie i weź ze sobą matę, poduszkę i ulubiony koc. Przyjdź 10 min. wcześniej.

Czas trwania: ok. 60 min

Koszt: 50 zł / osoba

Terminy: 5.11, 19.11, 3.12, 17.12, 7.01, 21.01, 4.02

W związku z ograniczoną ilością miejsc, wymagane zapisy – mailowo: kontakt@soundtherapy.pl lub telefonicznie: +48 601 237 207

Prowadząca:

Beata Aussenberg (dyplomowana masażystka dźwiękiem, Certyfikat Instytutu Petera Hessa w Uenzen wyd. przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Dźwiękiem)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
relaks rozwój warsztatyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--