Zapraszamy na spektakl inspirowany zbiorem zupełnie nowych biografii znanych i lubianych postaci, jednak w nieokiełznanej wyobraźni Tomasza Wiśniewskiego pan Twardowski trafia na Księżyc z winy lubieżnego widma, a królowa Marysieńka… tego nie możemy zdradzić. Ale prawdopodobnie o tym zagramy.

Naszym gościem będzie Tomasz Wiśniewski, pisarz, redaktor działu zmyśleń w kwartalniku „Przekrój”. Autor książek „O pochodzeniu łajdaków”, „Wstrząsająco przystojny mężczyzna” i wydanych właśnie nakładem wydawnictwa Fundacji Przekrój „Historii nie do końca zmyślonych”. Autorką ilustracji w książce jest Joanna Grochocka.

Spektakl odbędzie się w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława.

Czwartek, 24 października 2019 o 19:00 – 20:30
Barka Wisława
Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
stacjonarnie u biletera/bileterki – na Barce Wisława (dolny pokład), w dniu spektaklu, od godziny 17 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
teatr

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--