Córka trenera - pokaz filmu i dyskusja

23 Październik godz. 18:00
23 październik 2019, środa
godz. 18:00
Bilety: Wstęp wolny
Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spotkanie KLUBU FILMOWEGO E10!


Zaczynamy od filmu Łukasza Grzegorzka CÓRKA TRENERA. Po nim dyskusja z udziałem m.in. odtwórcy jednej z głównych ról, aktorem Jackiem Braciakiem.


FILM
Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować.


Ciepła i wzruszająca opowieść o relacjach między ojcem i córką, rodzicem i dzieckiem. O marzeniach, oczekiwaniach, tęsknotach, rozczarowaniach.


GOŚCIE:
- ŁUKASZ GRZEGORZEK - reżyser, scenarzysta. Zadebiutował w 2016 roku filmem "Kamper". W "Córce trenera" porusza wątki swojej osobistej historii. Reżyser do końca szkoły średniej sam był dobrze zapowiadającym się tenisistą.


- JACEK BRACIAK - tytułowy trener. Aktor teatralny i filmowy i dubbingowy, w latach 1990–2015 aktor Teatru Powszechnego w Warszawie.WSTĘP WOLNY!

***


KIM JESTEŚMY?

KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny.
Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!


KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ - największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
film

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--