Warszawska Szkoła Reklamy serdecznie zaprasza na warsztaty plenerowej psiej fotografii pt. „Fotografia na cztery łapy”. Zajęcia odbędą się 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 12:00, a poprowadzi je –Anita Kot – fotografka, reportażystka współpracująca m.in. z Przytuliskiem w Jadowie, Mazowieckim Instytutem Kultury czy Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury.

Warsztaty odbędą się w ramach Dni Otwartych WSR. Pierwsza część spotkania będzie poświęcona prezentacji oferty edukacyjnej szkoły. Następnie uczestnicy spotkania będą mieli okazję przekonać się co znaczy „praktyczny model kształcenia” – który jest preferowany w WSR.

Część praktyczna rozpocznie się od kluczowych informacji dotyczących organizacji sesji ze zwierzęciem. Prowadzącej będzie towarzyszyła psia modelka – Mrówka. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób współpracować ze zwierzakiem, jak dobór obiektywu wpływa na odbiór zdjęcia, jak ustawienie modela i naturalne światło wpływają na nastrój fotografii. Po kilku słowach wstępu grupa rozpocznie pracę w plenerze – wybierze kilka miejsc w okolicy szkoły i stworzy portret psiaka, sprawdzając różne ustawienia modela oraz fotografa. Jedno jest pewne – podczas warsztatów może wydarzyć się wszystko i na to trzeba być przygotowanym!
Serdecznie zapraszamy!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--