W tym tygodniu kino letnie zaprasza na „Nadejdą lepsze czasy”, „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, a także „Kumple z dżungli”. Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco Poland wraz z partnerami, firmami Samsung oraz Adidas.
W najbliższą środę (17 lipca) widzowie zobaczą dokument „Nadejdą lepsze czasy” w reżyserii Hanny Polak. Film ten to historia 11-letniej Julii, która mieszka wraz z rodziną i przyjaciółmi na wysypisku śmieci w okolicach Moskwy. Dziewczynka dąży do tego, aby wydostać się z otaczającego ją piekła. Dokument został nakręcony na przestrzeni kilkunastu lat.
W czwartkowy wieczór (18 lipca) na ekranie zagości obraz „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem” w reżyserii Janusa Metza. To filmowa adaptacja spektakularnego meczu tenisowego, który odbył się w Wimbledonu w 1980 roku. Najlepszy tenisista na świecie musi pokonać nie tylko swojego rywala Johna McEnroe’a, lecz także osobiste trudności i poczucie wypalenia.
Niedzielną (21 lipca) propozycją jest film „Kumple z dżungli”. Animacja opowiada historię paczki przyjaciół, która tworzy ekipę superbohaterów. Jej celem jest obrona dżungli przed zniszczeniem.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--