Chcesz ćwiczyć pod okiem trenera? Program bezpłatnych treningów #GOCoaching w wybranych sklepach GO Sport to coś dla Ciebie! W każdy sobotni poranek możesz trenować za darmo, od teraz w trzech nowych lokalizacjach: #GOBike w Galerii Młociny, #GORunning w Galerii Mokotów oraz #GOYoga w Wola Park. W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem Facebook’a!

#GOCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Do tej pory zajęcia odbywały się w Warszawie w C.H. Promenada i Galerii Wileńska. Od czerwca, co tydzień na wszystkich chętnych czekają trenerzy, w aż trzech nowych lokalizacjach:

W każdy sobotni poranek, w godzinach 10:30-11:30 w sklepie GO Sport w Wola Parku odbywają się zajęcia #GoYoga. Organizatorzy zapewniają maty i wodę.

Treningi rowerowe #GOBike startują w każdą sobotę o 11:00 w Galerii Młociny, pod wodzą prowadzących: Łukasza Zaróda i Michała Warelisiaka.

Z kolei fani biegania mogą wspólnie trenować razem z Tomkiem Bombą podczas #GORunning. Start w GO Sport w Galerii Mokotów godz. o 9:30.

Treningi z cyklu #GOCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań.

#GoYoga w każdą sobotę o 10:30-11:30 w Wola Park
#GOBike w każdą sobotę o 11:00 – 12:00 w Galerii Młociny
#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Mokotów
#GOYoga w każdą sobotę o 10:30 – 11:30 w GO Sport w C.H. Promenada
#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Wileńska
#GORunning w każdą sobotę o 10:00 – 11:00 w Poznań Plaza

#GOCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń, jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć. #GOYoga i #GORunning to ćwiczenia w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

Treningi #GOCoaching to także okazja do zapoznania się z szerokim asortymentem odzieży i sprzętu wszystkich dyscyplin dostępnych stacjonarnie oraz online w sklepach GO Sport. Stroje oraz akcesoria proponowane przez sieć spełnią oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących pasjonatów sportu, w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

Kalendarz wydarzeń:
https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internalWięcej o GO Sport:

GO Sport codziennie inspiruje swoich klientów, prowadząc eksperckiego GO Bloga pełnego porad i motywacji od Ambasadorów GO Sport!

Go-sport.pl/blog/
instagram.com/gosport_pl/
facebook.com/GOSportPolska/


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
GOSport

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--