18 kwiecień 2019, czwartek
godz. 20:00
Bilety: bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia
Dwie Siostry to duet improwizatorek - Katarzyny Chmary i Alicji Dobrowolnej, związany z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Improwizują razem od 8 lat, przyjaźnią się, podróżują, grają na festiwalach, uczą się i uczą innych… Są tak samo podobne jak różne.

Dwie Siostry - duet improwizujący tworzy spektakle komediowe na oczach widzów, ad hoc, bez scenariusza, inspirując się sugestiami publiczności. W swoich improwizacjach Siostry stawiają na emocje i relacje między bohaterami. Uwielbiają przenosić na scenę ludzkie przywary i śmieszności, które wszyscy zauważamy na co dzień. Totalne bycie tu i teraz, odkrywanie komizmu w zabawie sceną, całkowite oddanie się partnerowi i wspólne płynięcie w nieznane, to ich miłość!

+ po występie Dwóch Sióstr na scenie pojawią się goście, z którymi dziewczyny wspólnie zagrają Improwizowany Recykling - historie, do których inspiracją będą rzeczy, które macie przy sobie!

*Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

18.04.2019
20:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
improwizacja komedia rozrywkaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--