ATMASFERA Andrzej Piaseczny

19 Maj godz. 18:00
Tego polskiego wokalisty nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Cieszący się ogromną sławą od wielu lat, wielokrotnie nagradzany za muzyczną działalność, zdobywca SuperJedynek, EskaMusicAwards 2010. Wydawane przez niego płyty osiągały statuty złotych, platynowych i podwójnie platynowych. Najbardziej znane utwory: „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”, „Kalejdoskop szczęścia”, „Prawie do nieba” wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Koncerty z jego udziałem w dalszym ciągu gromadzą wierną rzeszę fanów.
Rok 2017 był dla Andrzeja Piasecznego szczególny, artysta świętował wówczas 25-lecie pracy artystycznej. Na poczet tego jubileuszu odbył specjalną trasę koncertową, z której został nagrany album, wydany w 2018 roku. Płytę promował singiel „Czekając na sobotę”.
19 maja w Warszawie jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów znowu wystąpi na scenie. W rytmie największych przebojów zabierze publiczność w emocjonującą podróż, pełną uczuć i refleksji. Kup bilet na to wydarzenie i bądź tam razem z nami!comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--