Polskie Radio oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają 23 kwietnia 2019 o g.19.00 do Studia Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego na koncert charytatywny na rzecz kliniki „Budzik” pt. „Budzimy jazzem”, poświęcony pamięci Krzysztofa Komedy.

Wydarzenie odbędzie się w 50. rocznicę śmierci słynnego muzyka. Całkowity dochód z biletów przekazany zostanie na remont kliniki dla dzieci w śpiączce ,,Budzik" prowadzonej przez Fundację Ewy Błaszczyk ,,AKOGO?". Jak wiadomo, Komeda przez kilka miesięcy przed śmiercią przebywał w śpiączce, a 18 kwietnia obchodzony jest ogólnopolski Dzień Pacjenta w Śpiączce.
Dla podopiecznych kliniki „Budzik” zagrają: Włodek Pawlik i Paweł Pańta, Maria Sadowska z zespołem, Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński Trio, Piotr Baron, Michał Tokaj.

W programie koncertu znajdą się utwory Krzysztofa Komedy oraz kompozycje z najnowszej płyty Włodek Pawlik Trio „Pawlik/Moniuszko - Polish jazz”.

Prowadzenie koncertu: Hirek Wrona

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski
Patronat honorowy: JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego - Marcin Pałys


Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie przed koncertem






comments powered by Disqus



redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--