28 kwiecień 2019, niedziela
godz. 12:30
Bilety: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/podrozniczek-w-indiach-w-krainie-maharadzow-oraz-animacje-taneczne/
Zapraszamy w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 12.30 na imprezę „Podróżniczek w Indiach – w krainie Maharadżów” Akademia Odkrywcy im. T. Halika oraz animacje taneczne z Magdaleną Niernsee. Dla dzieci od 4 lat.

Bilety 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun), przedsprzedaż od 23.04 w kasie BOK i na Eventim


Prezentacja multimedialna – Aleksandry Bartosz
W pięknej krainie oddalonej od Polski o kilka tysięcy kilometrów leży jeden z najbardziej kolorowych rejonów Indii. Wśród pięknych fortów, zamków blisko Pustyni Thar leży Radżasthan, Ziemia Władców, wojowniczych klanów, dla których kodeks rycerski i honorowy był tak samo ważny jak dla rycerzy w średniowiecznej Europie. W trakcie godzinnego spotkania zabiorę dzieci w podróż po tym wyjątkowym miejscu. Będą karawany wielbłądów ciągnące się przez pustynie, maharadżowie w białych dothi w kolorowych turbanach na głowie oraz piękne księżniczki w swoich w sari z lusterkami w których odbija się świat….

Po pokazie zapraszamy na animacje – warsztaty taneczne prowadzone przez Magdę Niernsee oraz min. przymierzanie sari i turbanów, zabawę stemplami

Aleksandra Bartosz– Absolwentka AWF w Krakowie na Kierunku Turystyka i Rekreacja, współorganizator Akademii Odkrywcy im. Tony Halika. Prywatnie, miłośniczka rowerów, biegania i yogi. Razem ze swoim synem Filipem od kilka lat odkrywa Polskę z pozycji siodełka rowerowego.

Magdalena Niernsee – tancerka, choreograf, pedagog tańca, absolwentka Wyższej Szkoły Tąńca Kathak, Kathak Kendra w New Delhi, poprowadzi interkacyjną zabawę gestami używanymi w tańcu indyjskim oraz zaprezentuje taniec Kalbelia – tradycyjny taniec ludowy z rejonu Rajastanu.
Więcej na www.kathak.pl


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
dzieci spektakl warsztatyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--