3 kwietnia 2019 r., godz. 18.00
Biblioteka "Przy Zawiszy"
Aleje Jerozolimskie 121/123

Koło Naukowe Arabistów UW oraz Biblioteka Przy Zawiszy mają zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z Panem Ambasadorem Krzysztofem Płomińskim, autorem książki „Arabia Incognita. Raport polskiego ambasadora”.

Książka opowiada o osobistej drodze Autora przez wszystkie urzędnicze szczeble, od referenta do ambasadora, na placówkach w Libii, Jordanii, Iraku, Arabii Saudyjskiej, a także pracę dyrektora Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu w MSZ. „Arabia Incognita. Raport polskiego ambasadora” to lektura bogata w osobiste doświadczenia i anegdoty, ale przede wszystkim opisy realiów pracy na placówka dyplomatycznych, co czyni ją pozycją obowiązkową dla każdego zainteresowanego pracą w dyplomacji i funkcjonowaniem polskiej służby zagranicznej.

W czasie wydarzenia Pan Ambasador wygłosi prezentację, w której opowie o kompetencjach niezbędnych w pracy dyplomaty w krajach arabskich.

Możliwe również będzie nabycie książki, a spotkanie uświetni arabski poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy! :)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--