17 marzec 2019, niedziela
godz. 18:00
Bilety: bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia
Jakie oblicza improwizacji zobaczycie, kiedy spotkamy się z twarzową jogą? I to dosłownie twarzową!

Mięśnie nie kończą się na obojczykach! Jeśli trenujesz ciało, warto przypomnieć sobie także o mięśniach twarzy i szyi. Grawitacja nie jest ich przyjaciółką, ale odpowiedni ujędrniający trening może zdziałać cuda. Szczególnie, jeśli połączymy go z automasażem stymulującym punkty akupresury na twarzy. Ten gorący u nas trend ma tysiące lat… Bez Klepki wraz z Olgą pół żartem pół serio przybliży Wam ten temat.

OLGA SZEMLEY – GOUDINEAU

Ekspertka anti-agingu oraz jogi hormonalnej. Dyplomowana instruktorka Bikram i Hatha jogi wyższego stopnia Yoga Alliance 500, artystka i podróżniczka. Badała rytuały pielęgnacyjne kobiet przez dwanaście lat na czterech kontynentach.

..................................................................................................

Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
..................................................................................................

17.03.2019
18:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-35704-impro.w.spoldzielni.warszawa.html


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
improwizacja komedia rozrywkaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--