Koncert Hey J - "Puzzle"

16 Marzec godz. 18:00
Koncert promuje debiutancką płytę Hey J pt. Puzzle.

Skład:
Hey J - Justyna Dobroć - wokal
Paweł Piotrowicz - gitara
Łukasz Kalbarczyk - perkusja
Hey J-wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i melodii.

Hey J jest finalistką Festiwalu Scyzoryki 2018. Zadebiutowała singlem pt. "Poskładaj mnie", który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność.

Działa na scenie od 2016 r. a jej utwory można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Jej muzyka to połączenie popu, alternatywy i elektroniki. Niebanalne teksty, wartościowa muzyka oraz mocny głos przyczyniły się do porównań jej przez muzyczne media do takich wokalistek jak Anja Ortodox czy Izabela Trojanowska.

Ukończyła I St. Szkoły Muzycznej w klasie klarnetu, była również wieloletnią klarnecistką w Orkiestrze Ochotniczej Straży Pożarnej w Skaryszewie. Od 10 lat mieszka w Warszawie i prężnie rozwija swój talent wokalny. Jest uczestnikiem chóru gospel Black Heels.

Muzyka ma sprawiać ludziom radość-mówi Hey J. Moją misją jest sprawianie ludziom szczęścia, chcę, by ludzie zarówno cieszyli się przy mojej muzyce jak i wzruszali. Dlatego też płyta Puzzle jest bardzo złożona. Znajduje się na niej miks muzyczny-trochę popu, trochę elektroniki a nawet rock'a. Każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. W końcu Puzzle to układanka, która tylko w całości ma sens.

Wstęp za zaproszeniami.
Zaproszenia do odbioru od 11.03 od godziny 17.00


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert live muzyka Premieraredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--