Gdzie tkwi tajemnica piękna? Podążając za pytaniem zapraszamy na wystawę prac autorstwa Joanny Błońskiej. Wernisaż odbędzie się 03.03 o godz. 12:00 w Galerii Krużganek.

Joanna Błońska - urodziła się w Piszu na Mazurach. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu i Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest wieloletnim pracownikiem Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Jest kuratorem wielu wystaw m. in. Międzynarodowej wystawy „Opowiem ci o Bogu” (2010r.), pierwszej w Polsce wystawy zbiorowej „Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej” (2015r.), która prezentowana była m. in. W Galerii Narodowej Kordegarda, w Sejmie RP 2016r., w Parlamencie Europejskim w Brukseli 2017., w Muzeum Niepodległości w Warszawie 2018r. Otrzymała nagrodę w I Wystawie Konkursowej „Obraz z Mazowsza” w 2004r. Srebrny Medal Diecezji Drohiczyńskiej w 2005r., Medal BENEMERENTI przyznany przez Ojca św. Benedykta XVI na wniosek Biskupa Antoniego Pacyfika Dydycza w 2013r.

Podczas wystawy będzie można także zapoznać się z twórczością literacką autorki.

Szczegóły: www.dobremiejsce.org


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
dobre miejsce malarstwo wystawa czasowaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--