Razem tworzą super duet w życiu i na scenie. Pelikan - to projekt który pojawił się dość niespodziewanie mimo, że są małżeństwem. Magdalena Frączek oraz Albert Klejc w Dobrym Miejscu zagrają po raz pierwszy i na pewno będzie to niezapomniany wieczór.

Magda.lena Frączek

Wokalistka, pianistka, felietonistka a także pisarka. Swoją karierę muzyczną zaczynała w zespole Love Story. W 2010 r. wydali pierwszy studyjny album - "Talitha kum", który stał się bestsellerem muzycznym a także zdobył tytuł Debiutu Roku. W 2013r. rozpoczeła samodzielną drogę muzyczną, we współpracy z Leszkiem Łuszczem (współpracował m.in. z Renatą Przemyk, Julią Marcell czy też Marią Peszek) wydaje pierwszy studyjny solowy album - "Effatha". Krążek zdobył nagrodę Feniksa 2014 w kategorii muzyka chrześcijańska. W 2015 r. Magda została doceniona przez Jury Listy Przebojów „Muzyczne Dary” (m.in.. Robert Friedrich i Darek Malejonek), jako jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Obecnie pracuje z Krzysztofem Łochowiczem, gitarzystą i producentem nad wydaniem kolejnego albumu pt. "Wola życia". Prywatnie żona Alberta Klejca z którym tworzy projekt PELIKAN. W czerwcu 2018 r. nakładem wydawnictwa ZNAK ukazała się pierwsza książka Magdy napisana razem z o. Tomaszem Nowakiem OP - “Ojcowie i córki”. Magda pisze również felietony dla portalu Aleteia.

Albert Klejc

Z muzyką związany od kilkunastu lat jako gitarzysta i gitarzysta basowy. Współtworzył m.in. zespół PodobaMiSię, z którym dostał się do finału Must Be The Music - Tylko Muzyka w 2011 roku. Występował na wielu scenach Polski m.in na XVII Przystaneku Woodstock. Przez parę lat związany był również z Voice and More Collective. Swoją drogę pokonuje w myśl zasady: "jeśli każdego dnia Twoją pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed zaśnięciem jest muzyka, to jest ona tym co powinnaś/powinieneś w życiu robić". Prywatnie mąż Magdaleny Frączek, razem tworzą projekt PELIKAN.

Bilety - 29zł/os

Szczegóły: www.dobremiejsce.org


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--