15 luty 2019, piątek
godz. 21:01
Bilety: 20 PLN do 23:00, 30 PLN po 23:00
Po raz pierwszy w Warszawie zagra najbardziej znany i aktywny sound z Belgii - Reggaebus - który przywiezie ze sobą potężny zestaw nagłośnieniowy opierający się na 21-calowych scoopach.
U ich boku usłyszymy niemieckiego instrumentalistę i producenta - Vale - który wesprze ich grą na trąbce, selekcją oraz ekskluzywnymi duplate'ami.Po drugiej stronie parkietu staną pierwsze paczki tego typu w Polsce - Roots Revival - bądźcie gotowi na dobrze znane szlagiery sound systemowe, zupełnie nieznane numery i killer tune'y wyszperane w najgłębszych zakamarkach Jamajki i UK!Obydwie ekipy zagrają w konwencji sound2sound, co znaczy że będą grały na przemian. Na początek zmiana co trzy numery, stopniowo zmiany będą następowały po dwóch numerach, aż w końcu będzie to pojedynek jeden za jeden. W tej konwencji zawsze spodziewać się można, że selektorzy wyciągną perełki ze swoich case'ów, żeby zaskoczyć drugi skład i zyskać uznanie publiki. Nie przegapcie tego!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--