Bóg nie umarł 2

10 Luty godz. 16:00
W kolejnym pokazie z cyklu Dobre Kino mamy okazję zaprezentować film "Bóg nie umarł 2". Film o konieczności obrony we współczesnym świecie wiary chrześcijańskiej przed agresywnym wypieraniem jej z przestrzeni publicznej a także odbieraniem chrześcijanom prawa do publicznego zabierania głosu w sprawach ich wiary.

Spotkanie filmowe poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.

Opis filmu: Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.

Bilety - w cenie 15 zł dostępne on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie" a także stacjonarnie w dniu wydarzenia.

Szczegóły: http://dobremiejsce.org


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--