Zapraszamy na kolejne, a pierwsze w Nowym Roku spotkanie Klubu Filmowego E10!


Tym razem bierzemy na tapetę najnowszy film Janusza Kondratiuka JAK PIES Z KOTEM.


FILM

JAK PIES Z KOTEM to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia.


Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości.


Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.


GOŚCIE
- JANUSZ KONDRATIUK - reżyser i scenarzysta
- BOŻENA STACHURA - aktorka, ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie


WSTĘP WOLNY!
Od 17.00 zapraszamy do kawiarni na tortille, kawę i ciasto!


***

KIM JESTEŚMY?


KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny.
Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!


KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ - największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.
Naśladując Jezusa, zmieniamy rzeczywistość.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
dyskusja film kinoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--