1. Zacząć ćwiczyć (oczywiście dla zdrowia, nie żeby schudnąć…)
2. Zacząć podróżować (najlepiej za granicę)
3. Kupić nowego iPhone’a (którym zrobię zdjęcia z zagranicznych podróży, na których wszystko będzie wyglądało tak pięknie…)
4. Zacząć oszczędzać (na podróże i na nowego iPhone’a)
5. Założyć Tindera (i poznać miłość życia)
6. Odinstalować Tindera (i owszem – puknąć się, ale w głowę. Miłość na Tinderze??!!)
7. Nie przejmować się opinią innych
8. Pójść w końcu na terapię (bo jednak przejmuję się opiniami innych)
9. Nie pić (Albo chociaż pić mniej. Testowo, by udowodnić swojemu terapeucie, że nie mam problemów z alkoholem i totalnie kontroluję swoje życie)
10. Rzucić palenie (skoro tak opornie idzie z rzucaniem alkoholu)

Klasyczna lista postanowień noworocznych. Jeśli myślicie, że pod koniec 2019 roku będziecie w innym miejscu niż dokładnie rok temu – mylicie się. Klub Komediowy jednak nie ocenia, Klub Komediowy akceptuje Was z całym dobrodziejstwem inwentarza: słabą wolą, skłonnością do ulegania pokusom, kolanami obitymi od moralnych upadków i wiarą w moc pozytywnego myślenia. Przyjdźcie do Klubu Komediowego i podzielcie się z nami swoją listą postanowień na 2019 i wszelkimi odstępstwami od programu „Nowa/-y lepsza/-y JA”. Zainspirowani, zagramy o tym spektakl improwizowany, po którym – mamy nadzieję – będzie nam wszystkim jakoś lepiej.

☞ Kiedy: sobota | 5 stycznia | godz. 22:45
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)


Wybierają się:


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
IMPRO

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--