Wola Park po raz kolejny zaprasza najmłodszych miłośników teatru na cykliczne spotkanie z kulturą. W każdą drugą sobotę miesiąca przestrzeń na 1 piętrze przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx zmienia się w magiczną scenę bajecznych przygód. Po przedstawieniach teatral-nych przygotowanych przez aktorów Wolskiego Centrum Kultury dzieci mogą wziąć udział w artystycznych warsztatach, które pobudzają ich kreatywność i wyobraźnię. Spotkania z tea-trem odbywają się w godzinach od 12:00 do 16:00.

W najbliższą sobotę w Wola Parku zostanie zaprezentowane przedstawienie „Leszczynowe dary”. Lalkowy spektakl wykorzystuje motywy z ludowych baśni, by przybliżyć najmłodszym widzom, jak ważna jest ekologia. Głównym bohaterem opowieści jest Orzeszek, radosny i odważny leśny duszek. W obronie lasu i dobra jego mieszkańców staje on do walki ze złym Kłusownikiem. Jak skończy się to starcie?

„Leszczynowe dary” to przedstawienie teatralne z elementami interaktywnymi. Aktorzy wprowadzają dzieci w magiczny leśny świat, o którego przyszłość każdy powinien się trosz-czyć. Najmłodsi widzowie poznają nie tylko ekologiczne zachowania, które sami mogą reali-zować, ale zgłębiają także świat teatru. Każdy z widzów będzie mógł spotkać się i porozma-wiać z bohaterami baśni.

Tradycyjnie, po spektaklu teatralnym, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach pla-stycznych. Sobotnie spotkanie będzie także okazją do własnoręcznego przygotowania koty-lionów z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--