20 październik 2018, sobota
godz. 22:13
Bilety: 20 PLN | Zaproszenia Free
20 października w Room 13 zapowiada się wyjątkowo mroźnie! Tego dnia bowiem odbędą się huczne urodziny klubu, których motywem przewodnim będzie… kraina lodu. Wygląda na to, że w tym roku, zima zawita zdecydowanie wcześniej do nocnej Warszawy.
Room 13 to centrum tętniącego życiem zgłębia jakim jest ulica Mazowiecka. Nowoczesne wnętrza tej popularnej imprezowej przestrzeni zostały umiejętnie wkomponowane w zabytkową architekturę, tworząc nietuzinkowe miejsce rozrywki. Znajdują się tu: parkiet, dwa bary, strefa komfortowych loży oraz zamknięta sala VIP. A wszystko po to by móc spędzić czas z przyjaciółmi rozkoszując się doskonałymi koktajlami, tańcząc lub słuchając muzyki „serwowanej” przez znanych DJ-ów. Warszawski klub oferuje szeroki wachlarz imprez, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Wysoki poziom muzyczny, doborowe towarzystwo i doskonała obsługa - to wspólny mianownik wszystkiego co dzieje się w tej przestrzeni..
Jak wiadomo urodziny klubu to jedna z największych i najbardziej pieczołowicie przygotowywanych uroczystości. Jest tak również w tym przypadku. Czego więc mogą spodziewać się jej goście?
Mroźne dekoracje rodem z bieguna, występ baletnic Teatru Wielkiego, doskonałe koktajle i drinki serwowane przez najlepszych, warszawskich barmanów oraz wyjątkowo mocny line-up - to kilka powodów, dla których warto odwiedzić 13 POKÓJ w dniu jego jubileuszu. Reszta atrakcji owianych jest tajemnicą, skrzętnie strzeżoną, aż do dnia urodzin.

Line-up:

DJ JACOB CORE
DJ JOHNNY W
GEORGINA TARASIUK
MJ. SAX

20.10.2018r.
Room 13
Mazowiecka 13
Start 22:13
Wstęp: 20 PLN | Zaproszenia Free


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:

Młoda Sztukaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--