Koncert „Piosenka z barykad”

30 Wrzesień godz. 19:00
Powstanie Warszawskie było jednym z najbardziej przełomowych i najważniejszych wydarzeń, które odbyły się podczas II wojny światowej w Polsce. Podczas walk zginęło ponad 160 tysięcy ludzi (w tym cywilów i polskich żołnierzy). Pomimo, że Powstanie zakończyło się klęską, a kapitulacja nastąpiła w nocy z 2 na 3 października 1944 roku to do dziś oddaje się szacunek i wdzięczność dla bohaterów walczących o wolność.

Koncert pt. "Piosenka z barykad" ma na celu upamiętnienie wszystkich osób, którzy walczyli o wolność podczas Powstania Warszawskiego.

Koncert odbędzie się w Kościele pw. św. Anny na Wilanowie (ul. Kolegiacka 1, Warszawa), w niedzielę 30 września 2018 r. o godz. 19:00 (po mszy św. o 18:00).

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, organizatorem jest Stowarzyszenie JAX we współpracy z parafią św. Anny w Wilanowie. Patronat nad koncertem objął Tygodnik Katolicki Niedziela. Wstęp wolny.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert wilanow powstanie Warszawskieredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--