Plac Defilad to inicjatywa, która co roku uprzyjemnia warszawiakom 90 dni lata. W tym czasie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, jak: kino letnie, koncerty, spektakle czy retransmisje światowych widowisk. W tym roku organizatorzy oddadzą głos młodym twórcom filmowym, którzy spróbowali swoich sił w konkursie Papaya Young Directors. To jedyny w Europie tego typu konkurs dla młodych filmowców, początkujących copywriterów i wszystkich tych, którzy nie boją się łamać stereotypów i myśleć nieszablonowo. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie eksplikacji reżyserskiej na temat marki sponsorów konkursu. W przypadku zakwalifikowania się do kolejnego etapu, wyzwanie stanowi realizacja filmu w niecały miesiąc. Udział w konkursie może być przepustką do świata filmu i reklamy.

Podczas pokazu na Placu Defilad zobaczymy 12 filmów zrealizowanych w 5. edycji konkursu wraz z przeglądem najlepszych spotów minionych lat. Natomiast po pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz organizatorami konkursu. Będzie to wspaniała okazja, aby poznać kulisy konkursu, dowiedzieć się jak wyglądała droga od pomysłu do realizacji oraz jakie daje pole doświadczalne i naukę warsztatu. Dyskusję zakończymy symboliczną lampką wina i afterparty.

10 lipca 2018 r. (wtorek)
Plac Defilad, Warszawa
Godz. rozpoczęcia: 21:30
Wstęp wolny
Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1323587991109767/


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
#papayafilms #papayayoungdirectorsredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--