Koneserzy tańca, muzyki i schłodzonej wódki - łączmy się! Gwarantujemy wszystko, co niezbędne do wybornej zabawy, z DJ Soul Brother Sęk / We Love AfroBeat na pokładzie.
Dołóżcie swoją obecność!

___________________________________________________________
Soul Brother Sęk – z genezy hip hopowiec wychowany na audycjach Druha Slawka, ewoluowal w strone funku i tu czuje się swietnie, ciagle rozkminia sample i codziennie infekuje sobie odpowiednia dawke groove'u z mysla jak sprawdza się na dancefloorze.
Specjalista od brzmień: funkowych, afrofunkowych, latinfunkowych, oldschoolrap, oldschooldisco.
Fascynat, który zamiast w przód, muzycznie ewoluowal w tyl. Poszukiwacz nagrań, które zawierają wspomniany groove, a najlepiej dla Sęka jeżeli te nagrania znajduja się na winylowych siódemkach! Wraz djem Cez14 przez 6 lat był autorem cotygodniowej audycji „ Friday Funk Radio Show” nadawanej w kultowej już stacji RadioJAZZ.FM http://www.radiojazz.fm/
Jest zalożycielem warszawskiego kolektywu "UAWW we love afrobeat". Ekipa ta odpowiedzialna jest za cykliczne imprezy z muzyką afrykańską podczas których prezentuje jej szerokie spektrum: od roots'owych brzmień przez klasyczny afrobeat (zarówno ten stary, jak i współczesny) po afro-boogie. Wydarzenia te wystartowały w środowe wieczory w nieistniejącym już „Obiekcie Znalezionym” następnie cykl odbywał się w "Znajomi Znajomych" by później podbijać afroparkiet co środę w "PKP Powiśle" a także w Afrykańskiej Szkole Ruchu i Tańca (klub Uanga) na warszawskiej Pradze. W międzyczasie chłopcy dwukrotnie grali z roku na rok na festiwalu "Fiesta Humana" odbywającego się w Brodnicy, zaliczyli Lublin ( impreza z udziałem Sęka i Senhor Efebo ) oraz mieli przyjemność uczestniczyć w siódmej edycji "Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowania Kultur" gdzie grali afterparty po koncercie samego Femi Kutiego (jeden z potomków Feli). UAWW ściągneli na swoje imprezy Guynamite powiązanego z już legendarną londyńską wytwórnią Mukatsuku Rec. oraz m.in. Druha Sławka.

Soul Brother Sęk (Vinyl Love-Rec. / Polish Jazz Mixtape / Radiojazz.FM / Uratujmy Afrobeat w Warszawie!)
http://www.mixcloud.com/WtymSek/
https://www.facebook.com/we.love.afrobeat


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
bar wuwu

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--