Mundialowa gorączka daje się wszystkim we znaki. Trwające miesiąc święto futbolu to doskonała okazja aby spędzić czas ze znajomymi i przyjaciółmi wspólnie oglądając mecze Polaków i pozostałych drużyn. Ciekawą alternatywę dla osób poszukujących miejsca pełnego piłkarskiej atmosfery przygotowało mokotowskie centrum wirtualnej rozrywki DISCO:VR – z początkiem Mistrzostw Świat, 14 czerwca, wystartuje tam specjalna strefa kibica, w której będzie można wcielić się w Kamila Grosickiego.

Działające od sierpnia 2016 roku centrum wirtualnej rozrywki DISCO:VR przy ulicy Garażowej 4 to największy tego typu obiekt w Polsce. W związku z tegorocznym Mundialem, właściciele VR-owej mekki nadadzą temu wyjątkowemu miejscu piłkarskiego charakteru. Przygotowana przez nich specjalna strefa kibica rzutnik i dwa 65 calowe telewizorów to miejsce, w którym obejrzeć można na żywo wszystkie mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, w tym oczywiście te rozgrywane przez reprezentacje Polski. To jednak nie wszystko.
Na gości czekać będą również sportowe atrakcje VR, w tym premierowe pokazy gry Turbo Soccer VR firmowanej przez Kamila Grosickiego, klasyczne automaty Arcade oraz specjalna strefa free-to-play, w której będzie można pograć w grę FIFA 2018 wyposażoną w najnowszy mundialowy dodatek. Nie samą piłką żyje człowiek, dlatego też w DISCO:VR będzie można między innymi wypić zimne piwo, zjeść pyszną pizzę oraz wziąć udział w pokazie walk robotów.
Piłkarska strefa będzie dostępna dla wszystkich za darmo. Pierwszeństwo rezerwacji miejsca zyskują osoby, które wykupiły danego dnia pakiet zabawy w strefie VR. Rezerwacji można dokonać pod tym linkiem.

***
O DISCO:VR
To jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie można przetestować możliwości HTC Vive, Oculus Rift czy Samsung Gear, a także spróbować swoich sił w starciu z samochodowymi symulatorami. DISCO:VR umiejętnie łączy nostalgię za salonami gier arcade z cybernetyczną futurologią, dlatego znajdziemy tu też takie perełki jak konsola Atari i automaty arcade z lat 90-tych. Celem ekipy DISCO:VR od samego początku było stworzenie miejsca, w którym można nie tylko doświadczyć VR, ale też poczuć towarzyszący zjawisku klimat.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
disco:vr mundial strefa kibicaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--