Zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU FILMOWEGO E10!Tym razem pokażemy film Tomasza Wiszniewskiego WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

Film zebrał wiele nagród, w tym Złote Lwy za najlepszą reżyserię dla Tomasza Wiszniewskiego, najlepszą muzykę dla Michała Lorenca i najlepszą rolę męską dla Roberta Więckiewicza.Po projekcji zapraszamy do dyskusji z udziałem twórców i gości.Tym spotkaniem chcemy przypomnieć postać bliskiego nam TOMASZA WISZNIEWSKIEGO - reżysera, scenarzysty, przyjaciela.FILM

Dwunastoletni Paweł, początkujący lekkoatleta z małego miasteczka, postanawia pobiec do Częstochowy, by wymodlić zdrowie dla umierającej na raka matki. Śladem chłopca podąża nauczyciel W-F mający problemy alkoholowe.
Między Pawłem i Andrzejem zawiązuje się szczególna więź - obaj stają wobec próby, która zwiąże ich na całe życie.GOŚCIE

- ROBERT WIĘCKIEWICZ, nagrodzony Złotymi Lwami i Orłem za najlepszą rolę męską

- KRZYSZTOF ZARĘBA, pastor SCh PółnocWSTĘP WOLNY!

Od 17.00 zapraszamy do kawiarni na tortille, kawę i ciasto!***KIM JESTEŚMY?


KLUB FILMOWY E10 to przestrzeń, w której chcemy poruszać ważne i aktualne problemy społeczne, które dotykają nas wszystkich, chrześcijan i niechrześcijan. To miejsce dialogu i wymiany poglądów, w którym nie boimy się trudnych pytań, a żaden temat nie jest niewygodny czy zbyt kontrowersyjny.

Chcemy spotykać się raz w miesiącu, by w oparciu o dobre kino rozmawiać o tym, co nas niepokoi, zastanawia, porusza. Czekamy na Wasz głos w dyskusji!KLUB FILMOWY E10 to inicjatywa Społeczność Chrześcijańska Północ - największego w Polsce kościoła ewangelicznego. Jesteśmy chrześcijanami, żyjemy we współczesnym świecie. Pracujemy, uczymy się, chodzimy do kina, interesujemy się polityką i sztuką, angażujemy się w życie naszej dzielnicy i miasta. Jesteśmy otwarci na każdego i gotowi na wyzwania.
Naśladując Jezusa, zmieniamy rzeczywistość.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
kino Więckiewiczredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--