Noc Kupały była pierwotnie obchodzona podczas letniego przesilenia, w nocy z 21 na 22 czerwca, czyli podczas najkrótszej nocy w roku.
Nie ma wątpliwości - to najlepszy czas, by odpędzić złe moce i wywróżyć sobie przyszłość.
Horoskopy w Noc Kupały to spektakl, który powstanie z udziałem publiczności: przynieście ze sobą horoskopy, które znaleźliście u mamy w gazecie, u kumpla w wyszukiwarce, w podpowiedziach na fejsie, w ciasteczku z wróżbą! Najgłośniejsza osoba z widowni przeczyta nam, co czeka wybrany znak zodiaku - Niplodram użyje tej inspiracji do zagrania przeróżnych historii.
Magia? Zabobony? Przyjemna lektura przed snem? Czym tak naprawdę są horoskopy? Dowiecie się już 21 czerwca o 20:00!

OSTATNI SPEKTAKL NIPLODRAMU W TYM SEZONIE - nie przegapcie tego!

..................................................................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
..................................................................................................
21.06.2018
20:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 10 zł w przedsprzedaży / 15 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-27245-impro.w.spoldzielni.warszawa.html


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--