Wieczór muzycznych hitów na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, śpiewanych i wymyślanych na żywo, do tytułów od publiczności! Usłyszycie improwizowane piosenki o tym, czym żyje cały świat!

MUNDIAL! Czerwiec i lipiec bieżącego roku będą obfitowały w wiele doniosłych wydarzeń piłkarskich. Jedne miały wydźwięk ogólnoświatowy, inne zatrzęsły w posadach naszą polską kadrą, a jeszcze inne – niemal niezauważone – wybrzmiały co najwyżej w lokalnym radiu. Zapraszamy na wieczór improwizowanych piosenek, którymi podsumujemy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018.

Usłyszycie hity hip-hopowe, soulowe, ballady, protest songi i wiele innych, które uświetnią tegoroczny Mundial!

Wideoteka nocnego człowieka to wieczór piosenek wymyślanych i śpiewanych na żywo przez aktorów Klubu Komediowego. Na pianinie będzie im towarzyszyła Maja Lenar. Inspiracje przyniesie samo życie… i widzowie.

***** „Najzabawniejsze osoby w Warszawie w jednym miejscu” – Małgorzata Halber

☞ Kiedy: 21 czerwca 2018 | godz. 21:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
IMPROredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--