Na tydzień opuszczamy codzienność i szukamy siebie w nowym, spokojniejszym otoczeniu, gdzie przez tydzień pracujemy nad wspólnie wybranym problemem, tworząc z niego podstawę do zbudowania spektaklu.
Szykują się bardzo intensywne dni - 7 dni pracy po 6/7 godzin, a wszystko zakończone pokazami, jednym w górach, drugim w Warszawie. Oderwani od codziennej rutyny, wreszcie będziecie mieć czas tylko dla siebie. Proponuję Wam pracę nad spektaklem, którego temat wyłonimy podczas warsztatów. Będzie to przedstawienie stworzone od początku do końca przez Was. Będziemy pracować metodą teatru społecznie zaangażowanego, który ma na celu poruszanie problemów ważnych dla społeczności. W tej pracy mniej ważny jest efekt, najważniejszy jest proces. Warsztaty będą podzielone na etapy: pracę nad podstawami techniki aktorskiej, pracę nad spektaklem (rozmowy, improwizacje, budowanie dramaturgii) oraz pokazy (jeden na zakończenie wyjazdu, drugi w Warszawie).
Koszt warsztatów to 1420 zł (8 noclegów - przyjeżdżamy 29.06., by zacząć pracę od rana kolejnego dnia, wyjeżdżamy rano 7 lipca + 2 posiłki dziennie).
Szczegółowe informacje: 504 155 237 lub mailem biuro@warsztatyteatralne.eu.
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo i do dzieła.

Będziemy pracować w trybie:

10-14 oraz 18-21. Jeśli zaistnieje potrzeba, będziemy również mogli pracować do 22.Koszt: 1120zł zamiast 1420zł // PROMOCJA trwa od 1 do 5 czerwca br.Cena zawiera:Zakwaterowanie.

Będziemy mieszkać w dwuosobowych pokojach w Agroturystyce “Oczko” w Laskowej k.Limanowej /// Laskowa 371, 34-602 Laskowa

Link do strony obiektu: http://www.laskowa-oczko.pl

Tak mówią o sobie gospodarze:

"Nasze gospodarstwo położone jest w niewielkiej wsi Laskowa w powiecie Limanowskim (Małopolska). Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie. Żyjemy w zgodzie z naturą. Doceniamy jej piękno. Naszy dom zbudowany jest z naturalnych surowców. Kamień, cegła i drewno pozwala zachować tę naturalność i utrzymuje dobrą energię współgrając z krajobrazem i lokalną architekturą. Ogród porośnięty jest trawną, obfituje w kwiaty, krzewy i drzewa a część jego powierzchni zajmuje duży staw.

Przy naszej agroturystyce hodujemy także zwierzęta gospodarskie. Duże łąki zapewniają im możliwość swobodnego poruszania się i biegania."

Będziemy mieć do użytku basen, stół bilardowy, plac zabaw oraz kort tenisowy.Wyżywienie.

Dwa posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. W pobliżu jest Sklep Groszek w razie niedosytu :)Zajęcia z instruktorem.

Marcin Zarzeczny - aktor teatralny i filmowy, teatrolog, instruktor teatralny, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowego Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Studium Muzycznego I stopnia w Kraśniku. Obecnie, aktor etatowy w Teatrze Polskim w Szczecinie, współpracuje z warszawskim Teatrem Komedia. Współpracował z Teatrami: Jaracza w Olsztynie, Dramatycznym w Wałbrzychu, Ludowym w Krakowie oraz warszawskimi: Capitol, Na Woli, Wytwórnia oraz Laboratorium Dramatu. Autor głośnego monodramu pt. "Zwierzenia bezrobotnego aktora" wystawionego ponad sto razy w Polsce, Indiach, Niemczech, Islandii i Iranie. Jego teksty publikowane były w amerykańskich magazynach literackich, m. in. w Thought Notebook. Reprezentowany przez agencję Amazon Artist Management/Londyn/UK.'Rok temu pracowałem metodą Boala z młodzieżą w ramach Lata w Teatrze. Zrobiliśmy przedstawienie o ich lękach, potrzebach i relacjach dziecko-dorosły ("Co nas boli, co porusza, czyli mięsko zjedz, ziemniaczki zostaw i ulep mnie z"). Było to niezwykłe doświadczenie z wielu powodów, ale chyba najważniejszym była konfrontacja. Na widowni znaleźli się rodzice, bliscy, przyjaciele aktorów. Przedstawienie było adresowane właśnie do nich. Aktorzy opowiedzieli o sobie różne historie w teatralny sposób, a te wywołały mnóstwo emocji. Narodziła się wyjątkowa więź między aktorami a widownią, granica między sceną, a widownią się zatarła, doszło do prawdziwego spotkania. Jeśli chcesz się wybrać w taką podróż... zapraszam.'

Marcin Zarzeczny


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--