Gdy się kogoś kocha bez wahania składa się przysięgę, że nigdy się tej osoby nie opuści. Ale czy łatwo dotrzymać takiej obietnicy?

Niedźwiedzia góra, reż. Vagenak Balayan (Armenia) 22’

Ostatnią wolą mieszkającej w małej ormiańskiej wsi Anush było spalenie jej zwłok na szczycie góry i rozsypanie prochów na wietrze. Jej mąż Ernest próbuje spełnić życzenie.

Cocote, reż. Pacheco Iborra (Hiszpania) 28’

Historia stajennego, który musi wybrać pomiędzy pracą a miłością do swojego psa.

Amatorzy, reż. Javier Loarte (Hiszpania) 13’

Jane i David chcą zmienić coś w swoim związku. Postanawiają więc nakręcić film porno, w którym wystąpią w głównych rolach.

Jutro mnie tu nie będzie, reż. Julia Kolberger (Polska) 28’

Historia trzydziestoletniej Marty, która chce wyzwolić się spod władzy nadopiekuńczej matki. Czy jednak może rozstać się z kimś, z kim łączy ją tak wiele?

czas pokazu: 90 min

Prowadzący:

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
filmy kino niezależne na zakręcie off pokazredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--