VII Międzynarodowy Festiwal Pieśni i Poezji Włodzimierza Wysockiego
27 maja 2018,Sala koncertowo-kinowa Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie (ul. Belwederska 25)

Program:

16:00 Zaczynamy. Zapraszamy wszystkich na spotkania i rozmowy przy kawie, herbacie,pielmieniach i rozmaitych smakołykach przygotowanych przez GLAW-PIELMIEŃ (Kaliningrad) i NOSTALGIA (Warszawa).

17:00 Asocjacja „Miera Kauss” z Rygi przekaże w darze Rosyjskiemu Ośrodkowi Nauki i Kultury tablicę upamiętniającą 80-lecie Włodzimierza Wysockiego. Na tablice tej umieszczony jest medal wykonany ze szlachetnego metalu przez wybitnego łotewskiego artystę Janisa
Strupulisa. Medal symbolizuje planetę odkrytą w 1974 roku i nazwaną przez astronomów imieniem „VLADWYSOTSKIJ” zarejestrowaną oficjalnie w katalogu gwiazdozbiorów pod numerem 2374.

17:30 Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej Uniwersytetu Warszawskiego i „Klub Łamigłówka Pol-Rus” zaprezentują swój projekt i wręczą nagrody uczestnikom tego partnerskiego dla nas projektu przez nich organizowanego pt. „Dzienniki Studenckie o Wysockim i jego czasach” który trwa w Warszawie już od początku 2018 roku.

18:00 Koncert gości specjalnych VII Międzynarodowego Festiwalu Pieśni i Poezji Włodzimierza Wysockiego „Tropami Wysockiego – pieśni narowiste”.
– PROJEKT VOLODIA (Polska)
– SERGIEJ GODUNOW (Rosja)
– WASYLIJ ŁUCZENKO (Ukraina/Polska)
– ALEXEY KUDRYAVTSEV (Czechy/Rosja)
– SAMOKHIN BAND (Polska/Rosja)
– EVGEN MALINOWSKI (Polska/Rosja)


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--