Już 20 maja 2018r. (niedziela)o godz. 20.00 zapraszamy na energetyczny, a zarazem liryczny, popowy, a zarazem rockowy, wyjątkowy, otwarty koncert Doroty Osińskiej z zespołem w Parku Bródnowskim w Warszawie. Podczas koncertu artystka zaprezentuje znane i uwielbiane przez Państwa utwory, ale przede wszystkim nowe, autorskie piosenki, w fantastycznych aranżacjach i kompozycjach Pawła Steczka, które znajdą się na najnowszej płycie.
14 września 2018r. ukaże się czwarty album Doroty Osińskiej. To płyta inna niż poprzednie, a zróżnicowane utwory w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki, za które pokochali ją słuchacze.
Premierowy singiel "Jasna Ciemna", promujący album ukazał się 11 maja 2018 r. i został entuzjastycznie przyjęty nie tylko przez fanów. Pozytywnie o płycie wypowiedzieli się m.in. Włodzimierz Korcz, Marek Niedźwiedzki czy Maria Szabłowska.
Na przełomie września i października artystka rusza w trasę koncertową promującą album zatytułowany po prostu "Dorota Osińska".


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--