Nie możemy się doczekać tegorocznej edycji Nocy Muzeów! Już 19 maja spotkamy się w Państwowym Muzeum Etnograficznym, by wyruszyć w niezwykłą podróż. Start o godzinie 19.00.

Rok 2018 upływa nam pod znakiem wystawy „Skarby Peru” i to właśnie ta ekspozycja stanie się naszą inspiracją w tę magiczną noc. Zapraszamy do Muzeum dla Dzieci na rodzinne warsztaty dotyczące kultury peruwiańskiej: wykonamy wspaniałe pamiątki na wzór peruwiańskiej biżuterii i wysłuchamy fascynujących opowieści o malowniczej Ameryce Południowej. To jeszcze nie wszystko! Otwarta formuła spotkania sprzyjać będzie także wypoczynkowi i złapaniu oddechu przed kolejnymi punktami na Waszej muzealnej mapie.

W programie:

Peru – królestwo czekolady. Spróbujemy wspaniałej gorącej czekolady z wybranymi przez Was dodatkami. Porozmawiamy również o fascynującej kulturze peruwiańskiej, by lepiej poznać ten inspirujący kraj.

Rodzinne warsztaty artystyczne – warsztaty o charakterze „przepływowym” (można dołączyć w dowolnym momencie!) nawiązujące do obrzędowości peruwiańskiej.

Zapraszamy do Muzeum dla Dzieci w godzinach 19.00–00.00.


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--