Festiwalowa Rozgrzewka nad Wisłą to znakomity wstęp do jednego
z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – Orange Warsaw Festival 2018. Na dodatek w najbardziej energetycznej i zabawowej przestrzeni stolicy – tuż nad Wisłą, w sąsiedztwie pawilonu Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Stąd parę kroków do Bulwarów Wiślanych, które tak pokochali mieszkańcy Warszawy i turyści.
W rozkładzie jazdy Rozgrzewki znalazły się 4 niezwykle dobrze rokujące stołeczne zespoły. Jeśli dotąd ich nie poznaliście, w sobotę będzie ku temu znakomita okazja. Spośród czwórki młodych utalentowanych grup, wybrane zostaną dwa, które wystąpią podczas głównej imprezy, czyli Orange Warsaw Festival. Jeden z zespołów wybierze jury festiwalu, drugi zaś wszyscy uczestnicy Rozgrzewki, którzy wezmą udział w głosowaniu. Szybki, bezpieczny system głosowania pozwoli wyłonić i ogłosić zwycięzców jeszcze tego samego wieczoru. Cały koncert będzie transmitowany na żywo na stronie OWF (https://orangewarsawfestival.pl) oraz w mediach społecznościowych tego wydarzenia.
Na scenie walczyć o głosy będą:
neena.
Młoda kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Obecnie szykuje się do wydania debiutanckiego albumu, za którego produkcję odpowiada Bartosz Dziedzic (Brodka, Artur Rojek).
New People.
New People to siedem kolorowych muzycznych osobowości połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. Razem tworzą harmonijną mieszankę popu, soft rocka lat 70tych, disco i bujania rodem z Motown, która kilka tygodni temu objawiła się na debiutanckim albumie „New People”.
Baranovski.
Od kilku tygodni jego pierwszy singiel „Dym” szturmuje stacje radiowe w Polsce. Tym samym artysta na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię, bo do dziś niektórzy pamiętają go z udziału w jednym z wokalnych talent show i jako muzyka koncertowego składu xxanaxx.
Sonar.
Projekt Łukasza Stachurko (Rysy) i Leny Osińskiej już dwa lata temu namieszał na stołecznej scenie. O wydanym w marcu albumie „Torino” mówi się jeszcze więcej. Niby nie zmieniło się zbyt wiele, ale to tylko pozory, bo dzięki tej płycie możemy poznać nowe oblicze zespołu – bardziej klubowe i taneczne.
Na zakończenie Rozgrzewki wystąpi gość specjalny, George Fitzgerald, jeden
z najwyżej cenionych europejskich twórców muzyki elektronicznej. Partnerem organizowanego przez Orange wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.
Rozgrzewka nad Wisłą: 12 maja (sobota), g. 17, Bulwary Wiślane. Wstęp wolny.
Orange Warsaw Festival: 1-2 czerwca (sobota-niedziela), Służewiec
Więcej informacji na: www.orangewarsawfestival.pl


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
impreza koncert muzykaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--