12 maj 2018, sobota
godz. 19:00
Bilety: W przedsprzedaży 15zł/ 20zł w dniu koncertu
W programie utwory m.in. Jana Sebastiana Bacha, Rolanda Dyensa, Fernando Sora, Astora Piazzolli


Wykonawcy: Izabela Skaruz - wiolonczela; Agnieszka Skup - gitara; Paweł Filasiński - gitara; Paweł Rymuza - gitara.
Paweł Filasiński - czasem śpiewa, trochę komponuje i aranżuje. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie. Swoje umiejętności doskonalił również podczas kursów prowadzonych przez światowej sławy mistrzów gitary klasycznej. Prowadzi klasę gitary w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Obok muzyki jego wielką pasją są...konie i psy. Instruktor nauki gry na gitarze w Ośrodku Kultury Ochoty
Izabela Skaruz - uczennica Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach w klasie Julii Gniadek. Kocha muzykę, szczególnie klasyczną, która pochłania ją bez reszty.
Anieszka Skup- na gitarze klasycznej gra już 11 lat, śpiewa odkąd pamięta, pisze wiersze oraz teksty piosenek, aranżuje. Uczy się w Szkole Muzycznej II st. w Siedlcach w klasie Pawła Filasińskiego. Czasem sięga po gitarę akustyczną lub basową i wtedy gra i śpiewa bluesa. Jest wokalistką w zespole, z którym już wielokrotnie koncertowała.
Paweł Rymuza - z gitarą klasyczną już 12 lat. Uczy się w Szkole Muzycznej w Siedlcach w klasie Pawła Filasińskiego. Gra również jazz i piosenkę poetycką; łapie wtedy za gitarę elektryczną, akustyczną, basową a nawet za kontrabas. Planuje studiować na wydziale Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.
Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--