Tanio, od ręki i fachowo! Wieczór stand-up comedy za piątaka, podczas którego po raz ostatni w Warszawie sprzedam parę żartów z programu "Klamka zapadła", ale przede wszystkim dołożę nowości. Cena czyni cuda! Za piąteczkę zobaczycie premierowe sety, które, mam nadzieję, niebawem staną się częścią nowego programu! Tak, będzie to forma prapremiery ;) Intymnie, elitarnie, w kameralnej sali, przy dobrym piwku - czego chcieć więcej?! Przybywajcie tłumnie! Do zobaczenia stoliczanie. Zapraszam - autor!

bilety - 5 zł
przedsprzedaż - https://bit.ly/2KImAd4

Grzegorz Dolniak
Szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Damy na Pany.
..................................................................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;) Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--