Juwenalia PW 2018

18.05 - 19.05
Święto studentów Politechniki Warszawskiej już coraz bliżej! Szykujcie się na wybuch euforii, moc koncertów oraz falę energii już 18 i 19 maja 2018 r. na Stadionie Syrenki.

Juwenalia to przede wszystkim dwa dni wypełnione muzyką i zabawą płynącą w tym roku z więcej niż jednej sceny! Koniecznie odwiedźcie Electronic Music Stage Powered by PURE FESTIVAL , która oderwie Was od rzeczywistości i zapewni niezapomniane doznania. A na scenie głównej czekają na Was następujące gwiazdy:

18 maja (piątek)
MITH
GRUBSON
ORGANEK
KULT

19 maja (sobota)
MY OWN WASTELAND
MAŁPA
KRZYSZTOF KRAWCZYK
ŁĄKI ŁAN
WILKI

Aby umilić oczekiwanie na najlepsze juwenalia przygotowaliśmy również trwający aż 10 dni Tydzień Kultury Studenckiej, potocznie zwany Tygodniem z Magnesem Jackiem. Co tam na Was czeka? Wachlarz możliwości jest ogromny! Zaczynając od wyjścia do teatru, przez specjalnie przez nas przygotowany escaperoom, aż po tradycyjną Juwenaliową Grę Miejską. Będziecie mieli również możliwość wyskoczyć na trampoliny, zagrać w golfa na Stadionie Syrenki czy przyjść na spotkanie z tajemniczą jeszcze gwiazdą.

Wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich pełnoletnich fanów dobrej zabawy!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--