Już 13 maja, w niedzielę od 11.00 do 16.00 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targowiska Sztuki czyli prezentacje prac młodych artystów związanych z warszawską Akademią Sztuk Pięknych pod patronatem tej uczelni.

Impreza, która funkcjonuje na kulturalnej mapie stolicy niezmiennie od dziesięciu lat stwarza wyjątkową okazję do nabywania prac bezpośrednio od ich autorów a także inspirujących spotkań w nieformalnej, swobodnej atmosferze.

W klimatycznym otoczeniu Arkad, na powierzchni 2000 metrów kwadratowych, można odkrywać, podziwiać i nabywać malarstwo, grafikę, ilustrację czy małą formę rzeźby
pełne świeżości i młodego ducha.
Targowisko Sztuki z udziałem kilkudziesięciu artystów oraz całym wachlarzem technik, tematów i form to świetny sposób na uzupełnienie zbiorów, zakup wyjątkowego prezentu lub oryginalnego motywu do wnętrz albo po prostu ciekawie spędzony czas.
Zapraszamy! Wstęp wolny!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--