Niektórzy jeszcze martwią się maturami lub nadchodzącą sesją, a inni już od dawna nie mieli egzaminu. Ale każdy z nas napisał kiedyś jakąś pracę: roczną, semestralną, magisterską, inżynierską, maturalną. My zagramy do Waszych tematów!

PRZYNIEŚCIE ZE SOBĄ TEMATY PRAC, które przyszło Wam stworzyć w trakcie swojej nauki, a my użyjemy ich jako inspiracji do zagrania niezwykłych historii!
Prace Semestralne to spektakl, który powstanie tylko z Waszym udziałem!

NIPLODRAM GRA PRACE SEMESTRALNE - by pomóc Wam przetrwać sesję, by pomóc Wam oblać zdane egzaminy, by przypomnieć Wam wspaniałe czasy, gdy wystarczyło zarwać kilka nocy, żeby mieć pół roku spokoju, a nie tak jak teraz siedzieć po 8 godzin w pracy nie wiadomo po co... ;)
Czysta wiedza już 13.05 o 18:00!
..................................................................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;). Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
..................................................................................................
13.05.2018
18:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 10 zł w przedsprzedaży / 15 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-26212-impro.w.spoldzielni.warszawa.html


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--