Aloha!

Zgodnie z wszelką tradycją rynku muzycznego na całym świecie i ja decyduję się na imprezkę "urodzinową", która zapowiada wejście mojej debiutanckiej EPki w obieg świata fonograficznego.
Płyta powstawała na przestrzeni dwóch lat między 2016 a 2017 rokiem. Jej producentem jest Michał Wrzosiński. W nagraniach wzięli udział wspaniali muzycy: Agnieszka Bigaj, Magda Laskowska, Natalia Wójcik, Magda Ruta, Mikołaj Piechocki, Paweł Izdebski, Michał Wrzos i ja sama.
Proces wydawniczy przeciągał się i przeciągał jak ser na niezliczonych ilościach pizzy, jaka została pochłonięta w trakcie pracy nad płytą. Nareszcie mogę powiedzieć - "oto jest!"
Dlatego zapraszam bardzo serdecznie wszystkich ludzi, którzy jej wydanie chcą świętować razem z nami. W szczególności zapraszam wszystkich wspierających akcję #SUZIA_WYDAJE_EP, która odbyła się w marcu 2018 roku za pośrednictwem portalu Wspieram.to .

W trakcie imprezy Premierowej odbędzie się koncert Suzia, której na scenie towarzyszyć będą znajomi muzycy. Usłyszycie bardziej i mniej znane utwory Suziowej kompozycji, ale przede wszystkim materiał, który znajduje się na EP "Nie dzieje się nic".
Pełen skład podam na dniach.

https://youtu.be/Alf2OXBlmx0
Sam koncert rozpocznie się o godz. 20:00
WSTĘP WOLNY


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--