Unlisted Festival vol. 1

09 Marzec godz. 20:00
Wyjątkowa przestrzeń. Wyjątkowi artyści. Wyjątkowa publiczność.

Miejsce: Mysia 3, Warszawa
Start: 20:00
Bilety: dostępne przez Going. https://going.pl/unlisted-festival-vol1

9 marca zapraszamy na pierwszą edycją najmniejszego festiwalu w Warszawie. Przestrzeń Galerii na Mysiej 3 wypełni się
muzyką, sztuką i nieprzeciętną atmosferą.

Line-up:

- HEIDRIK (Wyspy Owcze)
- Surma (Portugalia)
- ‘?’ - koncert-niespodzianka polskiego zespołu

HEIDRIK - utalentowany muzyk i reżyser z Wysp Owczych, którego muzyka cechuje się połączeniem filmowej wrażliwości, akustycznego brzmienia klasycznych instrumentów i bezbłędnych kompozycji z poetycką warstwą liryczną. Poza tworzeniem i nagrywaniem muzyki, artysta reżyseruje teledyski i filmy (w tym zwycięzcę duńskiej nagrody Ekko Award „Skuld”). Polska publiczność mogła poznać HEIDRIKA podczas jego trasy koncertowej Black Flower Tour (czerwiec 2017) oraz Warsaw Music Week (październik 2017), gdzie wystąpił razem z Bovską. Artysta koncertował również w Rosji, Danii, Islandii i na Wyspach Owczych. Jego debiutancki album 'Funeral' ukaże się 16 marca 2018 nakładem polskiej Wytwórni Fonobo label.

https://www.youtube.com/watch?v=hYXiPHYM16U

Surma - przez Musikexpress została okrzyknięta 'największą nadzieją portugalskiej sceny muzycznej'. Jednoosobowy band artystki to fuzja muzycznych inspiracji, historii i niezwykłych emocji. Jej debiutancki album "Antwerpen" składa się z 10 utworów, z których każdy napisany został w innym języku i opowiada o podróżach, poszukiwaniu domu, swojego miejsca na świecie. Artystka już podbiła rynek zachodni, występując m.in. na Reeperbahn Festival w Niemczech czy Eurosonic w Holandii. Teraz po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć ją na żywo w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=wlTbkMFWu78&t=107s

Powered by MYSIA 3 & FONOBO Label
Masz pytania? Napisz do nas na promocja@mtj.pl


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--