Ramowy program wydarzenia:
19:00-20:20 koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek
20:30-22:00 walentynkowa randka (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par, spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.

O koncercie:
"3 wspaniałe kobiety, 3 niezwyłke artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne - NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.
Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości.
Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz własnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu."

Bilety na koncert w cenie 30 zł / os. oraz na całość wydarzenia za 99 zł / para do nabycia on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu "Chrześcijańskie Granie" oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia | www.chrzescijanskiegranie.pl


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert randka walentynkiredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--