KASIA PISZEK
02.02 (piątek) start godz 19:00

Kasia Piszek- kompozytorka, wokalistka i producentka.
Od ponad 10 lat prowadzi czynną działalność koncertową i studyjną, pisząc piosenki dla takich artystów jak Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska. Współpracowała z Anią Dąbrowską, Bogdanem Kondrackim, Karoliną Kozak, Andrzejem Smolikiem. Obecnie tworzy zespół koncertowy Moniki Brodki i Artura Rojka, z którym nagrała nagradzany album „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Od 2012 razem z Pauliną Przybysz, braćmi Zalewskimi i Jerzym Markuszewskim współtworzy zespół Rita Pax, z którym nagrała dwie płyty. Jej solowy album ukaże się jesienią tego roku.
Podczas koncertu towarzyszyć jej będzie Łukasz Czekała, znany m.in. z Backspace.MERY SPOLSKY
03.02 (sobota) start godz. 16:00


Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery Spolsky można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break'u w Poznaniu czy Open'er Festival. Teraz zobaczysz ją u nas w salonie na żywo. Zapraszamy!


POWER OF TRINITY
03.02 (sobota) start godz. 19:00


Łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11" znalazła się wśród 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia według magazynu "Teraz Rock". Drugi album "Loccomotiv" zyskał miano jednej z najpopularniejszych, polskich płyt rockowych 2011 roku. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił min. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego studyjnego krążka "Legorock". Obecnie zespół pracuje nad kolejną płytą, którą zapowiada singiel "Ogień".
Skład zespołu:
Jakub Koźba - wokal
Łukasz Cyprys - gitara
Paweł Wochna - bas
Grzegorz Graczyk - perkusja

Zapraszamy: https://www.facebook.com/events/1577493308993942/


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
Muzyczny riff salonredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--