Zaplanuj wspaniały weekend z muzyką i kreatywnymi warsztatami. Przyjdź z dzieckiem do Wola Parku, by pod okiem profesjonalnych instruktorów z Domu Kultury Włochy zapoznało się ze światem nut i rytmów. Będą muzyczne zajęcia, śpiewy, budowanie instrumentów i występny dziecięcego zespołu wokalnego Bon Bon. Kto wie… Może w Twoim dziecku drzemie talent, który odkryje właśnie wtedy.

Muzyka słuchana od najmłodszych lat wpływa na odbieranie bodźców dźwiękowych w ciągu całego życia. Ma wpływ na rozwój inteligencji, koncentracji, kreatywności. Ułatwia naukę czytania i pisania. Dodatkowo pomaga w radzeniu sobie z emocjami. To chyba wystarczy, by przekonać wszystkich o pozytywnym oddziaływaniu muzyki na rozwój dziecka. Wola Park ma tego świadomość, dlatego wspólnie z Domem Kultury Włochy organizuje w najbliższy weekend tj. 27 i 28 stycznia bezpłatne warsztaty muzyczne.

Podczas zajęć w godzinach 12:00-18:00 dzieci będą śpiewać piosenki i odgrywać mini-dramowe scenki aktorskie. Za pomocą bajki muzycznej „Rapujące Cyfry” dowiedzą się o kilku stylach muzycznych m.in. kujawiaku, rapie, balladzie i jazzie. Pod okiem instruktorów stworzą też proste instrumenty i nauczą się na nich grać ciekawe rytmy. Co ważne wykonają je częściowo z odpadów, które odpowiednio przygotowane staną się elementami nowych ekoinstrumentów. Oczywiście nie zabraknie czasu na pytania, dzięki którym magiczny świat muzyki stanie się dla najmłodszych bliższy. Dobra zabawa, masa kreatywnych pomysłów i przyjemna nauka gwarantowane.

Warsztaty muzyczne w Wola Parku mogą stać się impulsem do wspaniałej, długiej przygody z muzyką, która przynosi wyłącznie korzyści.
Zajęcia muzyczne są bezpłatne i odbędą się na I piętrze przy sklepie Toys „R” Us.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--