Centralna Spółdzielnia Komediowa przedstawia:
2w1 - 2 spektakle w 1 wieczór! Zagrają BCA Flash i Damy na Pany - i to wszystko w cenie jednego biletu! :)

Przeżyj jedyny wieczór w swoim rodzaju! Improwizacja teatralna to powstające bezpośrednio na teatralnych deskach scenki, oparte na aktorskim refleksie, błyskotliwości i humorze. Improwizacja teatralna to także czynny udział publiczności w spektaklu. To Wy wybierzecie nam miejsca akcji, słowa klucze czy charaktery. Już my będziemy wiedzieć, co z tymi sugestiami zrobić na scenie :D

➡ BCA na scenie to tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie. Jednym słowem Improv. To ich piorunujące spektakle rozsadzają co lepszy lokal w mieście.

➡Dwie Panny, dwóch Dżentelmenów. Trzy osoby na scenie, jedna przy pianinie, i, miejmy nadzieję, cała masa ludzi na widowni. Aktorzy stworzą na Waszych oczach niepowtarzalny spektakl, którego będziecie współtwórcami. Możecie być pewni dobrej zabawy - w skład zespołu wchodzą doświadczeni improwizatorzy, których na co dzień możecie oglądać również w licznych programach telewizyjnych oraz wieczorach stand-up comedy.
Damy na Pany tworzą: Karolina Pańczyk, Kasia Waszkiewicz, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

......................................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;). Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
......................................................................
14.01.2018
18:00
Club Boho22 (Żurawia 22)
bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-22969-impro.w.spoldzielni.warszawa.html


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--