Wykład Otwarty o. Pawła Krupy OP

11 Styczeń godz. 19:00
Instytut Tomistyczny w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejny z serii Wykładów Otwartych, które w tym roku akademickim poświęcone są zagadnieniu natury i łaski. Najbliższy wykład, zatytułowany Odkupienie natury. Z rozważań o grzechu pierworodnym i łasce, odbędzie się w czwartek 11 stycznia o godz. 19.00, zaś wygłosi go o. dr Paweł Krupa OP.
O. Paweł Krupa OP jest teologiem i historykiem mediewistą. Doktorat uzyskał na Papieskim Uniwersytecie św. Tomasza z Akwinu „Angelicum” w Rzymie. W latach 1997-2010 pracował w Commissio Leonina (opracowującej wydania krytyczne dzieł św. Tomasza z Akwinu), zaś w latach 2010-2016 był dyrektorem Instytutu Tomistycznego.
Wykłady Otwarte odbywają się w klasztorze oo. Dominikanów na Służewie (Aula im. o. Jacka Woronieckiego OP, ul. Dominikańska 2). Wstęp wolny. Współorganizatorem Wykładów jest Instytut Filozofii i Socjologii PAN.


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--