Centralna Spółdzielnia Komediowa przedstawia:
Niplodram gra Horoskopy na 2018 rok!

Co Was czeka w nadchodzącym roku? Miłość? Pieniądze? Podróże? Wpadajcie na improwizowany spektakl i dowiedzcie się, jak będzie wyglądała przyszłość ;)
♋ Horoskopy na 2018 ♋ to spektakl, który powstanie z udziałem publiczności: przynieście ze sobą horoskopy, które znaleźliście u mamy w gazecie, u kumpla w wyszukiwarce, w podpowiedziach na fejsie, w ciasteczku z wróżbą! Najgłośniejsza osoba z widowni przeczyta nam, co czeka wybrany znak zodiaku - Niplodram użyje tej inspiracji do zagrania przeróżnych historii.
♉ Magia? Zabobony? Przyjemna lektura przed snem? Czym tak naprawdę są horoskopy? Dowiecie się już 7 stycznia o 18:00!

..................................................................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
..................................................................................................
7.01.2018
18:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 10 zł w przedsprzedaży / 15 zł w dniu wydarzenia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-22898-impro.w.spoldzielni.warszawa.html


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--