12. stycznia na godz. 19:30 zapraszamy do Kalinowego Serca na koncert pt. „Cicha noc” w wykonaniu Grażyny Lobaszewskiej! Towarzyszyć jej będą jedyni w swoim rodzaju muzycy z formacji AJAGORE. Podczas koncertu usłyszycie świąteczne utwory w zupełnie nowych, nieznanych aranżacjach. Do zobaczenia!

Rezerwacje: 887 333 383
Wstęp: 80 zł

Grażyna Łobaszewska (ur. 19 lipca 1952 w Gdańsku) – polska wokalistka i kompozytorka. Znana z takich utworów jak „Czas nas uczy pogody” (1984), „Piosenka o ludziach z duszą” (2006), „Brzydcy” (1987), czy „Gdybyś” (1978).

Ajagore – polska grupa muzyczna uprawiająca folk, folk rock. Powstała po rozpadzie trójmiejskiej formacji Szela. Muzycy zakładający Ajagore (Piotr Góra, Sławomir Kornas, Krzysztof Paul) byli wcześniej muzykami ostatnich składów Szeli, a pierwsze utwory w repertuarze to niezarejestrowane piosenki z repertuaru tejże grupy. Następnie do grupy doszli jeszcze Maciej Kortas i Jowita Tabaszewska. W 1999 roku zadebiutowali na rynku fonograficznym płytą Ajagore. W 2002 roku zespół formalnie się rozwiązał, aby wrócić na scenę w nowym składzie w 2006 roku. Zespół inspiruje się melodiami i przyśpiewkami ludowymi. To zainteresowanie obejmuje zarówno polski folklor, jak i muzykę różnych rejonów świata. Nie używa jednak ludowych instrumentów, a głównie gitar i perkusji.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--