Gromee (a właściwie Andrzej Gromala) – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Tworzy głównie muzykę klubową, ale interesuje się też innymi gatunkami muzyki. Jako producent współpracuje ze studiami nagraniowymi na całym świecie, a w jego solowym projekcie śpiewali między innymi: Andreas Moe, Anderz Wrethov, Terry B, Sadiq Onifade (WurlD), May-Britt Scheffer, Mahan Moin, Tommy Gun, Ali Tennant i Jayden Feldes.
W 2013 roku otworzył własną wytwórnię fonograficzną – Kingztown Music – a w 2015 r. podpisał kontrakt z wytwórnią Sony Music Entertainment Polska.

***Sukcesy***
Wydany w 2015 roku utwór Follow You (Sony Music) znalazł się wśród 100 najchętniej granych utworów w całej Europie. Emitowany był na antenach radiowych między innymi w Danii, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech i Rosji. Utwór dotarł do 11. miejsca zestawienia najczęściej odtwarzanych utworów w rozgłośniach radiowych AirPlay Poland. Singiel Follow You uzyskał status Złotej Płyty.
Gromee ft. Wurld – Follow You
https://www.youtube.com/watch?v=4ZcD_n7xrN0

Pochodzący z 2016 roku utwór Fearless (Sony Music) z gościnnym udziałem szwedzkiej wokalistki May-Britt Scheffer dotarł do 10. miejsca na liście AirPlay Poland. Związek Producentów Audio Video (ZPAV) przyznał singlowi status Platynowej Płyty.

Gromee ft. May-Britt Scheffer – Fearless
https://youtu.be/Z_Tzi5awvzs

Na początku 2017 roku utwór Spirit uplasował się na 1. miejscu AirPlay Poland, co oznacza, że był to najczęściej grany utwór w polskich stacjach radiowych.
Gromee ft. Mahan Moin – Spirit
https://youtu.be/Xyl9KmEBO9A

W ostatnich miesiącach polskie stacje radiowe podbił remix utworu Nieprawda Ani Dąbrowskiej. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu zestawienia ZPAV – AirPlay – trafiając do pierwszej dziesiątki najczęściej granych utworów roku 2017 w polskich stacjach radiowych.
Ania Dąbrowska Nieprawda Gromee Remix (Audio)
https://www.youtube.com/watch?v=OKwUNmvp9IE

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 16 grudnia (sobota);
start imprezy: 20:00;
rezydent: DJ Max’T;
sala klubowa: DJ Pierr;
bilety: 20 zł;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1707839296177565/.

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
dj HULAKULA impreza muzyka klubowaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--