Sześciogodzinne zajęcia pomagające poradzić sobie ze współczesną rzeczywistością.

To nie jest wykład motywacyjny. Nie będzie jednozdaniowych recept na szczęście, new age, diety-cud, afirmacji pozytywnego myślenia ani show mówców inspiracyjnych. Nic z tych rzeczy.

To jest lista praktycznych narzędzi, sposobów, rozwiązań, zasad, wyzwań i wyrzeczeń, dzięki którym przeszedłem drogę od najbardziej nieśmiałego dziecka w klasie do miejsca, w którym jestem obecnie. W pięć godzin nie przejdziecie metamorfozy. Mogę Wam tylko te wszystkie narzędzia pokazać, mając nadzieję, że Wam również się przydadzą w dalszej pracy. Tylko tyle albo aż tyle, sami ocenicie.O CZYM TO BĘDZIE?

Chroniczny brak czasu. Brak motywacji. Poczucie braku celu i celowości. I ten ciągły przymus dążenia do doskonałości. Przemęczenie, to ciągłe poczucie, że „nie radzę sobie”.

Ja też to znam, z autopsji. Zmagam się z tym całe życie. Z tym, i z wieloma innymi niedociągnięciami. Wszyscy tak czasem mamy. Ale można sobie z tym poradzić – i oto praktyczne, sprawdzone narzędzia, które może Wam w tym pomogą, tak jak pomogły mi.comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
coaching szkolenie warsztatyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--